RT1210BRD0710R5L
YageoYageo
RT1210BRD0710R5L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RT1210BRD0710R5L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 10.5 OHM 0.1% 1/4W 1210
Podatkovni listi: RT1210BRD0710R5L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RT1210BRD0710R5L
Številka dela RT1210BRD0710R5L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 10.5 OHM 0.1% 1/4W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 437325 pcs Podatkovni list RT1210BRD0710R5L.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Serija RT Odpornost 10.5 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10.5 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Thin Film