RT1210CRD0717R8L
YageoYageo
RT1210CRD0717R8L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RT1210CRD0717R8L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 17.8 OHM 0.25% 1/4W 1210
Podatkovni listi: RT1210CRD0717R8L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RT1210CRD0717R8L
Številka dela RT1210CRD0717R8L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 17.8 OHM 0.25% 1/4W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 333384 pcs Podatkovni list RT1210CRD0717R8L.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.25W, 1/4W
Napetost - razčlenitev 1210 Debelina (maks.) ±25ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm) Serija RT
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca RT1210CRD0717R8L Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Moisture Resistant FIFO's 2
Razširjen opis 17.8 Ohm ±0.25% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.25%
Opis RES SMD 17.8 OHM 0.25% 1/4W 1210 Premaz, tip ohišja Thin Film