RT1210FRD0710R2L
YageoYageo
RT1210FRD0710R2L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RT1210FRD0710R2L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 10.2 OHM 1% 1/4W 1210
Podatkovni listi: RT1210FRD0710R2L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RT1210FRD0710R2L
Številka dela RT1210FRD0710R2L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 10.2 OHM 1% 1/4W 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1070742 pcs Podatkovni list RT1210FRD0710R2L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Serija RT Odpornost 10.2 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10.2 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Thin Film