RT2512BKE07105KL
YageoYageo
RT2512BKE07105KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RT2512BKE07105KL
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 105K OHM 0.1% 3/4W 2512
Podatkovni listi: RT2512BKE07105KL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RT2512BKE07105KL
Številka dela RT2512BKE07105KL Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 105K OHM 0.1% 3/4W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 157215 pcs Podatkovni list RT2512BKE07105KL.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.75W, 3/4W
Napetost - razčlenitev 2512 Debelina (maks.) ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm) Serija RT
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 2512 (6432 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca RT2512BKE07105KL Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Moisture Resistant FIFO's 2
Razširjen opis 105k Ohm ±0.1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thin Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.1%
Opis RES SMD 105K OHM 0.1% 3/4W 2512 Premaz, tip ohišja Thin Film