RT2512BKE0714K3L
YageoYageo
RT2512BKE0714K3L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RT2512BKE0714K3L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 14.3K OHM 0.1% 3/4W 2512
Podatkovni listi: RT2512BKE0714K3L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RT2512BKE0714K3L
Številka dela RT2512BKE0714K3L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 14.3K OHM 0.1% 3/4W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 150596 pcs Podatkovni list RT2512BKE0714K3L.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Serija RT Odpornost 14.3 kOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 14.3 kOhms ±0.1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thin Film