RT2512FKE0753K6L
YageoYageo
RT2512FKE0753K6L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RT2512FKE0753K6L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 53.6K OHM 1% 3/4W 2512
Podatkovni listi: RT2512FKE0753K6L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RT2512FKE0753K6L
Številka dela RT2512FKE0753K6L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 53.6K OHM 1% 3/4W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 691491 pcs Podatkovni list RT2512FKE0753K6L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Serija RT Odpornost 53.6 kOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 53.6 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thin Film