RV0603JR-075M1L
YageoYageo
RV0603JR-075M1L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RV0603JR-075M1L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 5.1M OHM 5% 1/10W 0603
Podatkovni listi: RV0603JR-075M1L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RV0603JR-075M1L
Številka dela RV0603JR-075M1L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 5.1M OHM 5% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1688223 pcs Podatkovni list RV0603JR-075M1L.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RV Odpornost 5.1 MOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti High Voltage, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 5.1 MOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) High Voltage, Moisture Resistant Thick Film