RV0805FR-074M02L
YageoYageo
RV0805FR-074M02L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RV0805FR-074M02L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 4.02M OHM 1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: RV0805FR-074M02L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RV0805FR-074M02L
Številka dela RV0805FR-074M02L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 4.02M OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1092514 pcs Podatkovni list RV0805FR-074M02L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RV Odpornost 4.02 MOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti High Voltage, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 4.02 MOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) High Voltage, Moisture Resistant Thick Film