RV1206FR-07549KL
YageoYageo
RV1206FR-07549KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RV1206FR-07549KL
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 549K OHM 1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: RV1206FR-07549KL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RV1206FR-07549KL
Številka dela RV1206FR-07549KL Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 549K OHM 1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1668500 pcs Podatkovni list RV1206FR-07549KL.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija RV Odpornost 549 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)