RV1206JR-0733KL
YageoYageo
RV1206JR-0733KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RV1206JR-0733KL
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 33K OHM 5% 1/4W 1206
Podatkovni listi: RV1206JR-0733KL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RV1206JR-0733KL
Številka dela RV1206JR-0733KL Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 33K OHM 5% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1835655 pcs Podatkovni list RV1206JR-0733KL.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija RV Odpornost 33 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti High Voltage, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 33 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) High Voltage, Moisture Resistant Thick Film