SQM10SJB-1K6
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQM10SJB-1K6
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES WW 10W 5% TH
Podatkovni listi: SQM10SJB-1K6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SQM10SJB-1K6
Številka dela SQM10SJB-1K6 Proizvajalec Yageo
Opis RES WW 10W 5% TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 269192 pcs Podatkovni list SQM10SJB-1K6.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.630" L x 0.472" W (16.00mm x 12.00mm)
Serija SQM Odpornost 1.6 kOhms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.437" (36.50mm) Lastnosti Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
natančen opis 1.6 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ceramic Sestava Ceramic
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SQM10SJB-1K
SQM10SJB-1K
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES WW 10W 5% TH