SQM10SJB-390R
pregled izdelka
Številka dela: SQM10SJB-390R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES WW 10W 5% TH
Podatkovni listi: SQM10SJB-390R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SQM10SJB-390R
Številka dela SQM10SJB-390R Proizvajalec Yageo
Opis RES WW 10W 5% TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 281589 pcs Podatkovni list SQM10SJB-390R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.630" L x 0.472" W (16.00mm x 12.00mm)
Serija SQM Odpornost 390 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.437" (36.50mm) Lastnosti Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
natančen opis 390 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ceramic Sestava Ceramic