SQM300JB-3K6
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQM300JB-3K6
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES WW 3W 5% TH
Podatkovni listi: SQM300JB-3K6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SQM300JB-3K6
Številka dela SQM300JB-3K6 Proizvajalec Yageo
Opis RES WW 3W 5% TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 526561 pcs Podatkovni list SQM300JB-3K6.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.315" W (12.00mm x 8.00mm)
Serija SQM Odpornost 3.6 kOhms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.043" (26.50mm) Lastnosti Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
natančen opis 3.6 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Ceramic Sestava Ceramic