SQP10AJB-47R
YageoYageo
SQP10AJB-47R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQP10AJB-47R
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 47 OHM 10W 5% AXIAL
Podatkovni listi: SQP10AJB-47R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SQP10AJB-47R
Številka dela SQP10AJB-47R Proizvajalec Yageo
Opis RES 47 OHM 10W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 244575 pcs Podatkovni list SQP10AJB-47R.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient -
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.374" x 0.354" Rectangular x 1.890" L (9.50mm x 9.00mm x 48.00mm)
Serija SQP Odpornost 47 Ohms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena 47E LRW-10W-B 5%
47W-10
MO-10W-B-47
SQP10AJB 47R
SQP10AJB47R
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Stopnja napak -
natančen opis 47 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sestava Wirewound