SQP20AJB-0R47
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQP20AJB-0R47
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 20W 5% AXIAL
Podatkovni listi: SQP20AJB-0R47.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SQP20AJB-0R47
Številka dela SQP20AJB-0R47 Proizvajalec Yageo
Opis RES 20W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 119233 pcs Podatkovni list SQP20AJB-0R47.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.492" Square x 2.362" L (12.50mm x 60.00mm)
Serija SQP Odpornost 470 mOhms
Moč (Watts) 20W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
natančen opis 470 mOhms ±5% 20W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Sestava Wirewound