SQP700JB-200K
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQP700JB-200K
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 7W 5% AXIAL
Podatkovni listi: SQP700JB-200K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SQP700JB-200K
Številka dela SQP700JB-200K Proizvajalec Yageo
Opis RES 7W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 409034 pcs Podatkovni list SQP700JB-200K.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.374" x 0.354" Rectangular x 1.378" L (9.50mm x 9.00mm x 35.00mm)
Serija SQP Odpornost 200 kOhms
Moč (Watts) 7W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
natančen opis 200 kOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film