SQZ10AJB-3K6
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQZ10AJB-3K6
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES 10W 5% TH
Podatkovni listi: SQZ10AJB-3K6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SQZ10AJB-3K6
Številka dela SQZ10AJB-3K6 Proizvajalec Yageo
Opis RES 10W 5% TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 274084 pcs Podatkovni list SQZ10AJB-3K6.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Radial Lead Velikost / dimenzija 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Serija SQZ Odpornost 3.6 kOhms
Moč (Watts) 10W Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial - 4 Leads delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm) Lastnosti Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
natančen opis 3.6 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Anti-Arc, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film Sestava Metal Oxide Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SQZ10AJB-3K
SQZ10AJB-3K
Proizvajalci: Yageo
Opis: RES 10W 5% TH