SR0603KR-7W24KL
YageoYageo
SR0603KR-7W24KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR0603KR-7W24KL
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 24K OHM 10% 1/5W 0603
Podatkovni listi: SR0603KR-7W24KL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SR0603KR-7W24KL
Številka dela SR0603KR-7W24KL Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 24K OHM 10% 1/5W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2140495 pcs Podatkovni list SR0603KR-7W24KL.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija SR Odpornost 24 kOhms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 24 kOhms ±10% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film