SR0805FR-474K7L
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR0805FR-474K7L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 0805 1/2W 1% 4.7K OHM
Podatkovni listi: SR0805FR-474K7L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR0805FR-474K7L
Številka dela SR0805FR-474K7L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 0805 1/2W 1% 4.7K OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 371693 pcs Podatkovni list SR0805FR-474K7L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija SR Odpornost 4.7 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena YAG5854TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 4.7 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film