SR1206FR-7W10RL
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR1206FR-7W10RL
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 1206 1/2W 1% 10 OHM
Podatkovni listi: SR1206FR-7W10RL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR1206FR-7W10RL
Številka dela SR1206FR-7W10RL Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 1206 1/2W 1% 10 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 313656 pcs Podatkovni list SR1206FR-7W10RL.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija SR Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena YAG5887TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 10 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film