SR1206JR-7W15KL
YageoYageo
SR1206JR-7W15KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR1206JR-7W15KL
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 15K OHM 5% 1/2W 1206
Podatkovni listi: SR1206JR-7W15KL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SR1206JR-7W15KL
Številka dela SR1206JR-7W15KL Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 15K OHM 5% 1/2W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 738989 pcs Podatkovni list SR1206JR-7W15KL.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija SR Odpornost 15 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 15 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film