SR1206MR-074K7L
YageoYageo
SR1206MR-074K7L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR1206MR-074K7L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES SMD 4.7K OHM 20% 1/4W 1206
Podatkovni listi: SR1206MR-074K7L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SR1206MR-074K7L
Številka dela SR1206MR-074K7L Proizvajalec Yageo
Opis RES SMD 4.7K OHM 20% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1100757 pcs Podatkovni list SR1206MR-074K7L.pdf
Toleranca ±20% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Serija SR Odpornost 4.7 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 4.7 kOhms ±20% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film