TC124-FR-074K42L
YageoYageo
TC124-FR-074K42L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TC124-FR-074K42L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES ARRAY 4 RES 4.42K OHM 0804
Podatkovni listi: TC124-FR-074K42L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TC124-FR-074K42L
Številka dela TC124-FR-074K42L Proizvajalec Yageo
Opis RES ARRAY 4 RES 4.42K OHM 0804 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5343734 pcs Podatkovni list TC124-FR-074K42L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Serija TC124 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 4.42k
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0804, Concave, Long Side Terminals delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 4 Število zatičev 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) natančen opis 4.42k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Concave, Long Side Terminals