TC164-FR-07536KL
YageoYageo
TC164-FR-07536KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TC164-FR-07536KL
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES ARRAY 4 RES 536K OHM 1206
Podatkovni listi: TC164-FR-07536KL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TC164-FR-07536KL
Številka dela TC164-FR-07536KL Proizvajalec Yageo
Opis RES ARRAY 4 RES 536K OHM 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4203524 pcs Podatkovni list TC164-FR-07536KL.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija TC164 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 536k
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število uporov 4 Število zatičev 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) natančen opis 536k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals