YC102-JR-073K3L
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: YC102-JR-073K3L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES ARRAY 2 RES 3.3K OHM 0302
Podatkovni listi: YC102-JR-073K3L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije YC102-JR-073K3L
Številka dela YC102-JR-073K3L Proizvajalec Yageo
Opis RES ARRAY 2 RES 3.3K OHM 0302 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2753083 pcs Podatkovni list YC102-JR-073K3L.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.032" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm)
Serija YC102 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 3.3k
Moč na element 31mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 2 Število zatičev 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.018" (0.45mm) natančen opis 3.3k Ohm ±5% 31mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0302 (0805 Metric), Convex, Long Side Terminals