YC104-FR-075K1L
YageoYageo
Yageo
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: YC104-FR-075K1L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES ARRAY 4 RES 5.1K OHM 0602
Podatkovni listi: YC104-FR-075K1L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije YC104-FR-075K1L
Številka dela YC104-FR-075K1L Proizvajalec Yageo
Opis RES ARRAY 4 RES 5.1K OHM 0602 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2354642 pcs Podatkovni list YC104-FR-075K1L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.024" W (1.40mm x 0.60mm)
Serija YC104 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 5.1k
Moč na element 31mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0502 (1406 Metric) Convex, Long Side Terminals delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 4 Število zatičev 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.018" (0.45mm) natančen opis 5.1k Ohm ±1% 31mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0502 (1406 Metric) Convex, Long Side Terminals