YC122-JR-07300RL
YageoYageo
YC122-JR-07300RL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: YC122-JR-07300RL
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES ARRAY 2 RES 300 OHM 0404
Podatkovni listi: YC122-JR-07300RL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije YC122-JR-07300RL
Številka dela YC122-JR-07300RL Proizvajalec Yageo
Opis RES ARRAY 2 RES 300 OHM 0404 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5206109 pcs Podatkovni list YC122-JR-07300RL.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Serija YC122 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 300
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0404 (1010 Metric), Convex delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število uporov 2 Število zatičev 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm) natančen opis 300 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex