YC124-JR-07360RL
YageoYageo
YC124-JR-07360RL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: YC124-JR-07360RL
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES ARRAY 4 RES 360 OHM 0804
Podatkovni listi: YC124-JR-07360RL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije YC124-JR-07360RL
Številka dela YC124-JR-07360RL Proizvajalec Yageo
Opis RES ARRAY 4 RES 360 OHM 0804 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3956999 pcs Podatkovni list YC124-JR-07360RL.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Serija YC124 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 360
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0804, Convex, Long Side Terminals Druga imena YC124J-360TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število uporov 4
Število zatičev 8 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
natančen opis 360 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals Vrsta tokokroga Isolated