YC162-FR-07147KL
YageoYageo
YC162-FR-07147KL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: YC162-FR-07147KL
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES ARRAY 2 RES 147K OHM 0606
Podatkovni listi: YC162-FR-07147KL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije YC162-FR-07147KL
Številka dela YC162-FR-07147KL Proizvajalec Yageo
Opis RES ARRAY 2 RES 147K OHM 0606 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4390840 pcs Podatkovni list YC162-FR-07147KL.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Serija YC162 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 147k
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0606, Convex delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število uporov 2 Število zatičev 4
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) natančen opis 147k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Convex