YC164-FR-074R7L
YageoYageo
YC164-FR-074R7L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: YC164-FR-074R7L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES ARRAY 4 RES 4.7 OHM 1206
Podatkovni listi: YC164-FR-074R7L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije YC164-FR-074R7L
Številka dela YC164-FR-074R7L Proizvajalec Yageo
Opis RES ARRAY 4 RES 4.7 OHM 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1606222 pcs Podatkovni list YC164-FR-074R7L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija YC164 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 4.7
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število uporov 4 Število zatičev 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) natančen opis 4.7 Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals