YC248-FR-0711R5L
YageoYageo
YC248-FR-0711R5L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: YC248-FR-0711R5L
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES ARRAY 8 RES 11.5 OHM 1606
Podatkovni listi: YC248-FR-0711R5L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije YC248-FR-0711R5L
Številka dela YC248-FR-0711R5L Proizvajalec Yageo
Opis RES ARRAY 8 RES 11.5 OHM 1606 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 962564 pcs Podatkovni list YC248-FR-0711R5L.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.063" W (4.00mm x 1.60mm)
Serija YC248 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 11.5
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1606, Convex, Long Side Terminals delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število uporov 8 Število zatičev 16
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) natančen opis 11.5 Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1606, Convex, Long Side Terminals