YC248-JR-0722RL
YageoYageo
YC248-JR-0722RL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: YC248-JR-0722RL
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES ARRAY 8 RES 22 OHM 1606
Podatkovni listi: YC248-JR-0722RL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije YC248-JR-0722RL
Številka dela YC248-JR-0722RL Proizvajalec Yageo
Opis RES ARRAY 8 RES 22 OHM 1606 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1881635 pcs Podatkovni list YC248-JR-0722RL.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.063" W (4.00mm x 1.60mm)
Serija YC248 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 22
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1606, Convex, Long Side Terminals Druga imena YC248-JK-0722RL
YC248J-22TR
YC248JR0722RL
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število uporov 8
Število zatičev 16 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
natančen opis 22 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1606, Convex, Long Side Terminals Vrsta tokokroga Isolated