YC324-FK-0734RL
YageoYageo
YC324-FK-0734RL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: YC324-FK-0734RL
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES ARRAY 4 RES 34 OHM 2012
Podatkovni listi: YC324-FK-0734RL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije YC324-FK-0734RL
Številka dela YC324-FK-0734RL Proizvajalec Yageo
Opis RES ARRAY 4 RES 34 OHM 2012 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 983053 pcs Podatkovni list YC324-FK-0734RL.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm)
Serija YC324 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 34
Moč na element 125mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2012, Convex, Long Side Terminals delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število uporov 4 Število zatičev 8
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) natančen opis 34 Ohm ±1% 125mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2012, Convex, Long Side Terminals