YC324-JK-0756RL
YageoYageo
YC324-JK-0756RL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: YC324-JK-0756RL
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES ARRAY 4 RES 56 OHM 2012
Podatkovni listi: YC324-JK-0756RL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije YC324-JK-0756RL
Številka dela YC324-JK-0756RL Proizvajalec Yageo
Opis RES ARRAY 4 RES 56 OHM 2012 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1119770 pcs Podatkovni list YC324-JK-0756RL.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm)
Serija YC324 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 56
Moč na element 125mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2012, Convex, Long Side Terminals Druga imena YC324J-56TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število uporov 4
Število zatičev 8 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 29 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm)
natančen opis 56 Ohm ±5% 125mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2012, Convex, Long Side Terminals Vrsta tokokroga Isolated