YC358LJK-0711RL
YageoYageo
YC358LJK-0711RL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: YC358LJK-0711RL
Proizvajalec / znamka: Yageo
Opis izdelka RES ARRAY 8 RES 11 OHM 2512
Podatkovni listi: YC358LJK-0711RL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije YC358LJK-0711RL
Številka dela YC358LJK-0711RL Proizvajalec Yageo
Opis RES ARRAY 8 RES 11 OHM 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1017800 pcs Podatkovni list YC358LJK-0711RL.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serija YC358 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 11
Moč na element 62.5mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric), Convex, Long Side Terminals delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število uporov 8 Število zatičev 10
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.70mm) natančen opis 11 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2512 (6432 Metric), Convex, Long Side Terminals