EZ80190AZ050SC00TR
ZilogZilog
EZ80190AZ050SC00TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EZ80190AZ050SC00TR
Proizvajalec / znamka: Zilog
Opis izdelka IC MPU EZ80 50MHZ 100VQFP
Podatkovni listi: 1.EZ80190AZ050SC00TR.pdf2.EZ80190AZ050SC00TR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije EZ80190AZ050SC00TR
Številka dela EZ80190AZ050SC00TR Proizvajalec Zilog
Opis IC MPU EZ80 50MHZ 100VQFP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5510 pcs Podatkovni list 1.EZ80190AZ050SC00TR.pdf2.EZ80190AZ050SC00TR.pdf
Napetost - V / I 3.3V USB -
Paket naprave za dobavitelja 100-VQFP (14x14) Hitrost 50MHz
Serija eZ80® Acclaim!® Varnostne funkcije -
SATA - RAM kontrolorji -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 100-LQFP
Druga imena EZ80190AZ050SC00T delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število jezov / širina vodila 1 Core, 8-Bit Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Grafično pospeševanje No
Ethernet - Krmilniki zaslona in vmesnika -
natančen opis eZ80 Microprocessor IC eZ80® Acclaim!® 1 Core, 8-Bit 50MHz 100-VQFP (14x14) Core procesor eZ80