Z0292212VSCR3910TR
ZilogZilog
Z0292212VSCR3910TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Z0292212VSCR3910TR
Proizvajalec / znamka: Zilog
Opis izdelka IC MODEM CTRL 44PLCC
Podatkovni listi: 1.Z0292212VSCR3910TR.pdf2.Z0292212VSCR3910TR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije Z0292212VSCR3910TR
Številka dela Z0292212VSCR3910TR Proizvajalec Zilog
Opis IC MODEM CTRL 44PLCC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4451 pcs Podatkovni list 1.Z0292212VSCR3910TR.pdf2.Z0292212VSCR3910TR.pdf
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 44-PLCC
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 44-LCC (J-Lead) Druga imena Z0292212VSCR3910T
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis 9.6k Modem V.21, V.22, V.23, V.29, Bell 103, Bell 212A 44-PLCC
Format podatkov V.21, V.22, V.23, V.29, Bell 103, Bell 212A Baud cene 9.6k