Z16F2810FI20AG
ZilogZilog
Z16F2810FI20AG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Z16F2810FI20AG
Proizvajalec / znamka: Zilog
Opis izdelka IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80QFP
Podatkovni listi: 1.Z16F2810FI20AG.pdf2.Z16F2810FI20AG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
198 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Z16F2810FI20AG
Številka dela Z16F2810FI20AG Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 16BIT 128KB FLASH 80QFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14766 pcs Podatkovni list 1.Z16F2810FI20AG.pdf2.Z16F2810FI20AG.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Hitrost 20MHz
Serija Encore!® ZNEO Velikost RAM-a 4K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 128KB (128K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Pakiranje Tray
Paket / primer 80-BQFP Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število I / O 60
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis ZNEO Encore!® ZNEO Microcontroller IC 16-Bit 20MHz 128KB (128K x 8) FLASH Podatkovni pretvorniki A/D 12x10b