Z84C0010VEC00TR
ZilogZilog
Z84C0010VEC00TR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Z84C0010VEC00TR
Proizvajalec / znamka: Zilog
Opis izdelka IC MPU Z80 10MHZ 44PLCC
Podatkovni listi: 1.Z84C0010VEC00TR.pdf2.Z84C0010VEC00TR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije Z84C0010VEC00TR
Številka dela Z84C0010VEC00TR Proizvajalec Zilog
Opis IC MPU Z80 10MHZ 44PLCC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5516 pcs Podatkovni list 1.Z84C0010VEC00TR.pdf2.Z84C0010VEC00TR.pdf
Napetost - V / I 5.0V USB -
Paket naprave za dobavitelja 44-PLCC Hitrost 10MHz
Serija Z80 Varnostne funkcije -
SATA - RAM kontrolorji -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 44-LCC (J-Lead)
delovna temperatura -40°C ~ 100°C (TA) Število jezov / širina vodila 1 Core, 8-Bit
Grafično pospeševanje No Ethernet -
Krmilniki zaslona in vmesnika - natančen opis Z80 Microprocessor IC Z80 1 Core, 8-Bit 10MHz 44-PLCC
Core procesor Z80 Soproizvodnja / DSP -
Številka osnovnega dela Z84C00 Dodatni vmesniki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Z84C0010VEC
Z84C0010VEC
Proizvajalci: Zilog
Opis: IC MPU Z80 10MHZ 44PLCC