Z88C0020PSG
ZilogZilog
Z88C0020PSG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Z88C0020PSG
Proizvajalec / znamka: Zilog
Opis izdelka IC MCU 8BIT ROMLESS 40DIP
Podatkovni listi: Z88C0020PSG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
48 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Z88C0020PSG
Številka dela Z88C0020PSG Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT ROMLESS 40DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4490 pcs Podatkovni list Z88C0020PSG.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4.75 V ~ 5.25 V Hitrost 20MHz
Serija Z8® Super8 Velikost RAM-a 128K x 8
Vrsta pomnilnika programa ROMless Velikost pomnilnika programa -
Periferne naprave DMA Pakiranje Tube
Paket / primer 40-DIP (0.620", 15.75mm) Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število I / O 32
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis Z8 Z8® Super8 Microcontroller IC 8-Bit 20MHz ROMless Podatkovni pretvorniki -