Z8E00010HSC
ZilogZilog
Zilog
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Z8E00010HSC
Proizvajalec / znamka: Zilog
Opis izdelka IC MCU 8BIT 512B OTP 20SSOP
Podatkovni listi: 1.Z8E00010HSC.pdf2.Z8E00010HSC.pdf3.Z8E00010HSC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije Z8E00010HSC
Številka dela Z8E00010HSC Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 512B OTP 20SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5876 pcs Podatkovni list 1.Z8E00010HSC.pdf2.Z8E00010HSC.pdf3.Z8E00010HSC.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 3.5 V ~ 5.5 V Hitrost 10MHz
Serija Z8® Plus Velikost RAM-a 32 x 8
Vrsta pomnilnika programa OTP Velikost pomnilnika programa 512B (512 x 8)
Periferne naprave WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število I / O 13
Velikost EEPROM - natančen opis Z8 Z8® Plus Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 512B (512 x 8) OTP