Z8F011ASH020EG
ZilogZilog
Zilog
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Z8F011ASH020EG
Proizvajalec / znamka: Zilog
Opis izdelka IC MCU 8BIT 1KB FLASH 20SOIC
Podatkovni listi: Z8F011ASH020EG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije Z8F011ASH020EG
Številka dela Z8F011ASH020EG Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 1KB FLASH 20SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5197 pcs Podatkovni list Z8F011ASH020EG.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Hitrost 20MHz
Serija Encore!® XP® Velikost RAM-a 256 x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 1KB (1K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Druga imena 269-4012
Z8F011ASH020EG-ND
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število I / O 17 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 16 x 8
natančen opis eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1KB (1K x 8) FLASH Podatkovni pretvorniki -