Z8F012APH020SG
ZilogZilog
Z8F012APH020SG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Z8F012APH020SG
Proizvajalec / znamka: Zilog
Opis izdelka IC MCU 8BIT 1KB FLASH 20DIP
Podatkovni listi: Z8F012APH020SG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije Z8F012APH020SG
Številka dela Z8F012APH020SG Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 1KB FLASH 20DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4150 pcs Podatkovni list Z8F012APH020SG.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Hitrost 20MHz
Serija Encore!® XP® Velikost RAM-a 256 x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 1KB (1K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, Temp Sensor, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 20-DIP (0.300", 7.62mm) Druga imena 269-4035
Z8F012APH020SG-ND
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število I / O 17 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 16 x 8
natančen opis eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1KB (1K x 8) FLASH Podatkovni pretvorniki A/D 7x10b