Z8F012AQB020SG
ZilogZilog
Z8F012AQB020SG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Z8F012AQB020SG
Proizvajalec / znamka: Zilog
Opis izdelka IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8QFN
Podatkovni listi: 1.Z8F012AQB020SG.pdf2.Z8F012AQB020SG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Z8F012AQB020SG
Številka dela Z8F012AQB020SG Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 45598 pcs Podatkovni list 1.Z8F012AQB020SG.pdf2.Z8F012AQB020SG.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 8-QFN (5x6)
Hitrost 20MHz Serija Encore!® XP®
Velikost RAM-a 256 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 8-VDFN Exposed Pad
Druga imena 269-3760 Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število I / O 6
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 16 x 8
natančen opis eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 1KB (1K x 8) FLASH 8-QFN (5x6) Podatkovni pretvorniki A/D 4x10b