Z8F022APB020EC
ZilogZilog
Zilog
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Z8F022APB020EC
Proizvajalec / znamka: Zilog
Opis izdelka IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8DIP
Podatkovni listi: Z8F022APB020EC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije Z8F022APB020EC
Številka dela Z8F022APB020EC Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5237 pcs Podatkovni list Z8F022APB020EC.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Hitrost 20MHz
Serija Encore!® XP® Velikost RAM-a 512 x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 2KB (2K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, Temp Sensor, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm) Druga imena 269-3660
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število I / O 6 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Velikost EEPROM 64 x 8
natančen opis eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 2KB (2K x 8) FLASH Podatkovni pretvorniki A/D 4x10b