Z8F041ASJ020SG2156
ZilogZilog
Zilog
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Z8F041ASJ020SG2156
Proizvajalec / znamka: Zilog
Opis izdelka IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28SOIC
Podatkovni listi: 1.Z8F041ASJ020SG2156.pdf2.Z8F041ASJ020SG2156.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
513 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Z8F041ASJ020SG2156
Številka dela Z8F041ASJ020SG2156 Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60640 pcs Podatkovni list 1.Z8F041ASJ020SG2156.pdf2.Z8F041ASJ020SG2156.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 28-SOIC
Hitrost 20MHz Serija Encore!® XP®
Velikost RAM-a 1K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število I / O 25 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM 128 x 8 natančen opis eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (4K x 8) FLASH 28-SOIC