Z8F0431PJ020SG
ZilogZilog
Zilog
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Z8F0431PJ020SG
Proizvajalec / znamka: Zilog
Opis izdelka IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28DIP
Podatkovni listi: 1.Z8F0431PJ020SG.pdf2.Z8F0431PJ020SG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
30 pcs
105 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Z8F0431PJ020SG
Številka dela Z8F0431PJ020SG Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 4KB FLASH 28DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46674 pcs Podatkovni list 1.Z8F0431PJ020SG.pdf2.Z8F0431PJ020SG.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Hitrost 20MHz
Serija Encore!® Velikost RAM-a 256 x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 4KB (4K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, LED, POR, PWM, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 28-DIP (0.600", 15.24mm) Druga imena 269-4623-5
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število I / O 25 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM - natančen opis eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (4K x 8) FLASH