Z8F043AHH020SG
ZilogZilog
Zilog
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: Z8F043AHH020SG
Proizvajalec / znamka: Zilog
Opis izdelka IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SSOP
Podatkovni listi: 1.Z8F043AHH020SG.pdf2.Z8F043AHH020SG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
737 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Z8F043AHH020SG
Številka dela Z8F043AHH020SG Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 4KB FLASH 20SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81288 pcs Podatkovni list 1.Z8F043AHH020SG.pdf2.Z8F043AHH020SG.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 20-SSOP
Hitrost 20MHz Serija Encore!®
Velikost RAM-a 256 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število I / O 17 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM - natančen opis eZ8 Encore!® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 4KB (4K x 8) FLASH 20-SSOP