Z8F0821HH020SG
pregled izdelka
Številka dela: Z8F0821HH020SG
Proizvajalec / znamka: Zilog
Opis izdelka IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20SSOP
Podatkovni listi: Z8F0821HH020SG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
469 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Z8F0821HH020SG
Številka dela Z8F0821HH020SG Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46556 pcs Podatkovni list Z8F0821HH020SG.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Hitrost 20MHz
Serija Encore!® XP® Velikost RAM-a 1K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 8KB (8K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Druga imena 269-4204
Z8F0821HH020SG-ND
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število I / O 11 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM - natančen opis eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH