Z8F082AHH020EG2156
pregled izdelka
Številka dela: Z8F082AHH020EG2156
Proizvajalec / znamka: Zilog
Opis izdelka IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20SSOP
Podatkovni listi: 1.Z8F082AHH020EG2156.pdf2.Z8F082AHH020EG2156.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
67 pcs
134 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije Z8F082AHH020EG2156
Številka dela Z8F082AHH020EG2156 Proizvajalec Zilog
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32675 pcs Podatkovni list 1.Z8F082AHH020EG2156.pdf2.Z8F082AHH020EG2156.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Hitrost 20MHz
Serija Encore!® XP® Velikost RAM-a 1K x 8
Vrsta pomnilnika programa FLASH Velikost pomnilnika programa 8KB (8K x 8)
Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, LED, LVD, POR, PWM, Temp Sensor, WDT Pakiranje Tube
Paket / primer 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) Druga imena 269-1002
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število I / O 17 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM - natančen opis eZ8 Encore!® XP® Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH